Szukaj książki

 
 
 
 

Rodzaje publikacji

książka 531
czasopismo 19
multimedium 9
 
 
Wyjście z kryzysu - W. Edwards Deming

Wyjście z kryzysu

W.Edwards Deming zainspirował już tysiące menadżerów na całym świecie. Pozwól mu zainspirować także siebie! Wyjście z kryzysu (ang. Out of the Crisis) to książka niezwykła z wielu powodów. Postać jej autora i przesłanie jakie z sobą niesie są ponadczasowe. Wydając Deminga po raz pierwszy w Polsce, dajemy Państwu możliwość sięgnięcia do źródeł wielu obecnych w dzisiejszej teorii zarządzania koncepcji ciągłego doskonalenia takich jak TQM, Six Sigma, Lean.

autor: W. Edwards Deming
wydawnictwo: OpExBooks.pl
liczba stron: 512
okładka: miękka 14,5 x 21
cena: 95
 
Wyjście z kryzysu to książka niezwykła z wielu powodów. Postać jej autora i przesłanie jakie z sobą niesie są ponadczasowe. Zarządzanie w oderwaniu od procesów, operowanie wyłącznie liczbami, bez pełnego zrozumienia kontekstu ich powstawania oraz brak zrozumienia zmienności doprowadziły, w ocenie Deminga, do kryzysu ekonomicznego. Receptą na wyjście z niego
jest słynne 14 Punktów prezentowane i szczegółowo
omawiane w tej książce.
Wydając Deminga po raz pierwszy w Polsce, dajemy Państwu możliwość sięgnięcia do źródeł wielu obecnych w dzisiejszej teorii zarządzania koncepcji ciągłego doskonalenia takich jak TQM, Six Sigma, Lean. Ci, dla których czytanie go w oryginale nie było możliwe, mają w końcu okazję skonfrontować jego przesłanie z tym, jak przekazywali je do tej pory wykładowcy.